KALENDER

Share
18 mån 19 tis 20 ons 21 tor 22 fre 23 lör 24 sön
Heldag
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Nu: nov 18 03:14 f m
17:00 Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
nov 18 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
17:50 Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
nov 18 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
19:00 Step @ Bankekinds gymnastiksal
Step @ Bankekinds gymnastiksal
nov 18 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
17:00 Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
nov 19 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
19:30 Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
nov 19 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
17:00 Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
nov 20 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
19:30 Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
nov 20 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
17:00 Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
nov 21 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
18:00 Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
nov 21 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
19:30 Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
nov 21 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
17:00 Box @ Bankekinds gymnastiksal
Box @ Bankekinds gymnastiksal
nov 22 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
13:00 Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
nov 23 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
18:00 Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
nov 24 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)

Comments are closed.