KALENDER

Share
mån tis ons tor fre lör sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
sep 9 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
10
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
sep 10 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
sep 10 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
11
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
sep 11 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
sep 11 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
12
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 12 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
sep 12 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
sep 12 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
13
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
sep 13 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
14
15
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
sep 15 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
16
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 16 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 16 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
sep 16 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
17
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
sep 17 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
sep 17 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
18
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
sep 18 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
sep 18 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
19
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 19 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
sep 19 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
sep 19 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
20
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
sep 20 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
21
22
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
sep 22 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
23
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 23 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 23 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
sep 23 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
24
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
sep 24 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
sep 24 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
25
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
sep 25 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
sep 25 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
26
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 26 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
sep 26 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
sep 26 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
27
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
sep 27 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
28
Innebandy 11/12 13:00
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
sep 28 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
29
Vandringsdag
Vandringsdag
sep 29 heldag
För mer information kontakta Jan-Åke Andersson, tel: 0708-353006
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
sep 29 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
30
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 30 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
sep 30 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
sep 30 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!

Comments are closed.