KALENDER

Share
mån tis ons tor fre lör sön
1
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
okt 1 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
okt 1 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
2
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
okt 2 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
okt 2 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
3
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 3 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
okt 3 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
okt 3 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
4
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
okt 4 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
5
Innebandy 11/12 13:00
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
okt 5 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
6
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
okt 6 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
7
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 7 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 7 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
okt 7 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
8
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
okt 8 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
okt 8 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
9
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
okt 9 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
okt 9 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
10
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 10 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
okt 10 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
okt 10 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
11
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
okt 11 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
12
Innebandy 11/12 13:00
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
okt 12 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
13
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
okt 13 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
14
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 14 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 14 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
okt 14 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
15
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
okt 15 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
okt 15 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
16
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
okt 16 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
okt 16 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
17
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 17 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
okt 17 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
okt 17 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
18
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
okt 18 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
19
Innebandy 11/12 13:00
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
okt 19 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
20
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
okt 20 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
21
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 21 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 21 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
okt 21 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
22
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
okt 22 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
okt 22 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
23
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
okt 23 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
okt 23 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
24
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 24 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
okt 24 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
okt 24 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.
25
Box 17:00
Box @ Bankekinds gymnastiksal
okt 25 kl. 17:00 – 17:55
Damer/Herrar (från 13 år)
26
Innebandy 11/12 13:00
Innebandy 11/12 @ Himnaskolan
okt 26 kl. 13:00 – 14:30
Barn födda 11/12. Träning för seriespel.
27
Innebandy Dam 18:00
Innebandy Dam @ Bankekinds gymnastiksal
okt 27 kl. 18:00 – 19:25
Damer. (Från 13 år)
28
Innebandy 12 17:00
Innebandy 12 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 28 kl. 17:00 – 17:40
Barn födda 12.
Innebandy 11 17:50
Innebandy 11 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 28 kl. 17:50 – 18:50
Barn födda 11.
Step 19:00
Step @ Bankekinds gymnastiksal
okt 28 kl. 19:00 – 19:55
Damer/Herrar. (från 13 år) MAX 18 PLATSER!
29
Bollek 17:00
Bollek @ Bankekinds gymnastiksal
okt 29 kl. 17:00 – 17:40
Barn 5-6 år. Prova på lekar och spel med olika bollar.
Innebandy Herr 19:30
Innebandy Herr @ Bankekinds gymnastiksal
okt 29 kl. 19:30 – 20:55
Herrar. (från 13 år)
30
Rörelselek 1 (familjegympa) 17:00
Rörelselek 1 (familjegympa) @ Bankekinds gymnastiksal
okt 30 kl. 17:00 – 17:40
Barn 2-3 år + eventuellt deltagande äldre syskon. Vuxet sällskap.
Bodycross 19:30
Bodycross @ Bankekinds gymnastiksal
okt 30 kl. 19:30 – 20:25
Damer/Herrar (från 13 år)
31
Rörelselek 2 17:00
Rörelselek 2 @ Bankekinds gymnastiksal
okt 31 kl. 17:00 – 17:45
Barn 4-5 år. Gärna med vuxet sällskap.
Barngymnastik 18:00
Barngymnastik @ Bankekinds gymnastiksal
okt 31 kl. 18:00 – 18:50
Barn 6-8 år.
Mixgympa 19:30
Mixgympa @ Bankekinds gymnastiksal
okt 31 kl. 19:30 – 20:55
Damer/herrar.

Comments are closed.